LiveZilla Live Help
ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

Grafik Tasarim Eğitimi

Grafik Tasarim İçeriği

Grafik tasarım hakkında ön bilgi

Grafik tasarım, çağımızda insanlar arasında iletişim aracı olarak önemli bir görev üstlenmiştir. Design sözcüğü Latince kökenli 'designer'den türemiştir; anlamı 'bir şeye işaret etmektir'. Görsel grafik öğelerinin dili söze dayalı anlatımı aşan bir güce sahiptir. Aynı dili konuşmayan, okuma yazma bilmeyen insanlara grafik simgelerle aynı mesajı iletmek mümkündür. Grafik yazı, biçim, renk, çizgi gibi görsel araçlar yoluyla iletişim kurma sanatı olarak tanımlanabilir. Grafik tasarımda, iletişim ve mesaj söz konusudur.

Grafikerlik Kursu size ne kazandırır?

Öğrencilerimiz bizden eğitim alarak Photoshop, Corel Draw, Illustrator, Indesign Programlarının yanı sıra Freehand Ve Quarkxpress programlarını öğrenme imkanına sahip olacaklardır bununla birlikte ders içeriğimizde renk bilgileri Afiş, broşür, kartvizit, fatura, logo V.S. gibi sektörde ihtiyaç duyulan her şey ve baskı süreci teknikleri ve çıkabilecek sorunlar ders içerisinde belirtilmektedir.

Grafiker bakan değil gören kişidir.

Toblerone çikolatayı bir çok insan tatmıştır ve logosunu görmüştür ama çoğunluk bu logodaki gizli figürü görmemiştir. Oysa iyice bakılırsa Alp dağlarını simgeleyen resmin içerisinde bir ayı figürü görülecektir. Logodaki ayı figürü ise ilk üretildiği yer olan İsviçre’nin Bern kentinin simgesidir. Mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimiz bu yetiye sahip olacaklardır. Artık tasarımlara bakan değil gören kişi olacaksınız.

Grafikerlerin çalışma alanları nelerdir.

Matbaalar, Reklam ajansları, Grafik tasarım ajansları, Fotoğraf stüdyoları, Dekorasyon ve Mimarlık Büroları, Tabela sektörü, Dergi ve Gazete sektöründe, Firmaların görsel tasarım ve reklam departmanları, Ambalaj ve Kutu Tasarım, Serbest Çalışma( Freelance )

Bu Eğitimden sonra başka hangi eğitimleri almalıyım?

Grafik tasarım yalnız yeterli olmakla birlikte kendini daha ilerletmek isteyenler grafik eğitimini başarıyla bitirdikten sonra ilerlemek istediğiniz alana göre aşağıdaki eğitimlerden birisini alabilirsiniz. Web Tasarım Eğitimi, Google Adwords SEO, Autocad Eğitimi, 3D MAX Eğitimi.

96 Derslik Grafik tasarım kursu (paket eğitim) içerisinde gösterilecek programlar ( Paket eğitimi : photoshop , corel draw , illistrator , In desing Eğitimlerini içermektedir.) Programları dilerseniz ayrı ayrıda alabilirsiniz.

 


Grafik Tasarım Oğrenci Calışmaları Için Tıklayınız...


Etiketlerimiz


grafik tasarım dersi,grafik tasarım eğitmeni,istanbul grafik tasarım kursları,grafik tasarım eğitim kitabı,grafik tasarım kursu şirinevler,grafik tasarım meb eğitim,grafik tasarım eğitimleri,grafik tasarım öğrenmek,grafik tasarım özel ders, grafik tasarım test soruları,grafik tasarım örnekleri,grafik tasarım öğrenmek istiyorum,grafik tasarım notları,grafik tasarım kursu bahçelievler,grafik tasarım kursu bakırköy,grafik tasarım ders notu,grafik tasarım kitapları, grafik tasarım sınav soruları,grafik tasarım eğitimi,grafik tasarım kursları istanbul,grafik tasarım sertifikası,grafik tasarım kurslari,grafik tasarım öğrenme,grafik tasarım egitim,megep grafik tasarım ,grafik tasarım ders anlatımı,grafik tasarım görsel eğitim, grafik tasarım okulu,grafik tasarım eğitim notları,grafik tasarım dersi,grafik tasarım konu anlatımı,grafik tasarım kursu,grafik tasarım eğitim cd,grafik tasarım ders,grafik tasarım eğitim seti,grafik tasarım kurulumu

•Photoshop

•CorelDraw

•Freehand

•İndesign

•İllistrator

•(Daha fazla egitim içerigi hakkında bilgi için danısmanımızdan bilgi alınız.)

Haberler

Haberler

Bilgisayar Kurslarımız Başlamıştır.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şirinevler Meydanı Meriç Sk. Dündar Iş Merkezi No: 26

K: 5 , 6 34188 Şirinevler İstanbul Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212)-652-40-00
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.