Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu Türkiyenin En iyi Eğitim Merkezi

Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Eğitimine Erken Kayıt Yaptıran Herkese Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Neden ÖZAKADEMİ Kursları

Türkiyenin En iyi ve Kapsamlı tasarım kursu : ***Sıfırdan ileri seviyeye Eğitim imkanı**

***Uzman Eğitim Kadrosu****Alanında tecrübeli Eğitmenler**Öğrencilerimiz iş hayatına hazırlama

Tüm öğrencilerimize Teorik ve Uygulamalı (makina Teçhizat...) sağlayarak eğitimde uygulamalı bir bilgi paylaşımı

Tüm öğrencilerimizin gelişimini sağlamak adına faydalı sosyal ve kültürel içerikler**2 yıl ücretsiz Eğitim tekrarı

Öğrencilerimize Ömür boyu kampanya ve Eğitim içerikleri sağlanması..

Eğitimde iddialıyız .Türkiye Genelinde En iyi eğitim kurumuyuz.Hocalarımız alanında uzman ve 15-20 yıldan fazla tecrübeli, lisans mezunu ve Yüksek lisans mezunu, Doçent ve Doktora Mezunu hocalarımız ile öğrencilerimizi gerek teorik ve pratik olarak eğitmekte ve sektörel anlamda tecrübeli bireyler yetiştirmekteyiz.

%100 Eğitim Garantisi özakademi ile Eğitiminiz Garanti altında

---Türkiye'nin En İyi Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu ---

Bilgisayarlı Stilistlik Tasarım Eğitim Müfredetı içiği;

•Adobe Photoshop Eğitimi

Photoshop Kursu Photoshop, 1987 yılından itibaren görüntü yönetiminin standartlarını belirleyen bir programın en son ve iyi sürümüdür. Eğitimini verdiğimiz yeni sürüm, bir çok yeni özellik içermektedir. Photoshop programına ihtiyaç duymayan sektör hemen hemen hiç bir sektör yoktur. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.

Tasarımlarımızın üstünden geçerek Dijital ortama ayarlıyoruz.Gölge ve gerçeklik bakımında gerekli olan en iyi programdır.

CorelDraw Eğitimi;
Bilgisayarlı Stiliistlik eğitimi içerisinde corel draw büyük bir önem sağlamaktadır.Tekstil ilanları başvurularını lütfen inceleyin. İlanların çoğunda, firmaların tekstil stilistlik konusunda kendini yetiştirmiş elaman aradıklarını göreceksiniz. Bu taleplerden anlaşılıyor ki bu mesleklere ilgi bir çok meslekten daha fazladır.Corel draw eğitim içerisinde stilistlik konusunda bir çok örnek ve uygulama içermektedir.Öğrencilerimizi eğitim bitiminde bilgisayarlı stilistlik ünvanı kazanarak bir çok iş yerinde kendilerine çalışma imkanı bulabilmektedir.
Adobe İllustrator Eğitimi;
Adobe İllustrator ile teknik çizimlerde mükemmel canlı ve dinamik renk ahenkleri ile birlikte mükemmel moda tasarımlarında hem desen ve tasarım aşamasında kullandığımız en iyi ve piyasada en çok kullanılan programdır.

Mesleki Çizimi

Sınav çalışması

•(Daha fazla egitim içerigi hakkında bilgi için danısmanımızdan bilgi alınız.)

Erken Kayıt Yaptıran Herkese Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu Elde Stilistlik veya elde tasarlanmış bir çizimin,modelin,bilgisayar ortamına aktarılmasıdır.Eskiden Stilistlik Eğitimi sonrasından Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu alınırdı şuanda bilgisayar bilgisi olan herkes Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu alabilir.
Bu eğitimi alan öğrenciler Tekstil ile ilgili tüm sektörlerde çalışabilir.
Özakademi Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu Yetkili Eğitim Merkezidir. Eğitim sonrasında Sertifika sahibi olan öğrencilerimiz iş hayatında Tasarımcı olarak görev almaktadır.Çizim ,tasarım,imalat,tekstil olduğu her sektörde ve bir çok meslek dallarında çalışmaktadır. Her geçen gün kaliteli eleman ihtiyacı artmaktadır. ÖZAKADEMİ eğitiminizi garanti altına almaktadır.
*Tekstil imalat ilgili tüm Firmalarda
*Koltuk imalat ilgili tüm Firmalarda
*Tül perde imalat ilgili tüm Firmalarda
*CNC router ,lazer imalat ilgili tüm Firmalarda
Özakademi Teknik ve Mesleki Eğitim Kurumları Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu eğitim yaklaşık 2,5-4,5 aylık bir eğitimdir. Eğitim sıfırdan ileri seviyeye kadar anlatılmaktadır.Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu tam zamanlı ve sabah 10 ile 13:00 öğlen 13:00-16:00 akşam 16:00-19:00 arasında hafta içi ve hafta sonu Sabah öğlen akşam ve tek cumartesi 13:00-17:00-tek pazar günü 13:00-17:00 saatler arasında ve akşam 19:00-21:30 arasında farklı gruplar bulunmaktadır.
Eğitim süresi Grup Tercihlerine göre 4-5 ay arasında sürmektedir.
Özel Ders alımlarında Eğitim süresi 1 ay, 1,5 ay gibi sürebilir.
Özel derslerde tek konu altında ders alabilirsiniz.(Elbise tasarım,Mayo veya gelinlik gibi )
Bu Eğitim sonrasında Moda Eğitimerini öğrenebilirsiniz.
Eğitim ücreti 0212 652 40 00 arayarak güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.Eğitim ücretlerini Peşin ve Kredi Kartına taksitli 3-6-9-12 aylara bölerek ödeyebilirsiniz. Senetle ödeme seçeneğimizde 3-6-9 taksitle yapabilirsiniz.Engelli Öğrencilerimize burs oranları için lütfen irtibata geçiniz.
*Kurum Sertifikası *Meb Onaylı kurum sertifikası *Uluslararası geçerli Sertifika *Üstünbaşarı Sertifikası
Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu, Alanında Yıllarca Eğitim Vermiş, Anlatım Gücü Yüksek, Sektör Deneyimli Eğitmenler Microsoft Standartlarında Hazırlanmış Teknoloji Laboratuvarları TC MEB. Onaylı Sertifikası Öğrenim Garantisi (Ücretsiz Eğitim Tekrarı) Proje Bazlı Eğitim Modeli İş ve Staj Yönlendirmesi Ücretsiz Kişisel Gelişim Seminerleri Rehberlik Hizmeti Bilgi Portalı Sayesinde Size Özel Bilgi Akışı Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Özakademi, kurumumuzda eğitim alan tüm katılımcıların kendilerine uygun olan iş yerlerinde staj ve çalışmaya başlaması amacıyla yönlendirme yapmaktadır. Bu noktada öğrencilerimizin kendilerini daha iyi geliştirmesi amacıyla eğitimleri devam ederken ücretsiz seminerler (CV hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri, etkili iletişim teknikleri vb) ile kişisel gelişimlerini ilerletmelerine yardım edilmektedir. Ögrencilerimiz arayarak,kariyer ve facebook sayfamız sayesinde seminerlerden, kendilerine özel iş yönlendirmelerinden,çok hızlı bir şekilde haberdar edilmektedir.

---Bu Eğitim Sonrasında alınabilecek diğer Eğitimlerimiz ---

Moda Tasarım Kursu
Photoshop kursu
Corel Draw kursu
İllustratör kursu
Tekstil Teknik Çizim kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Muhasebe Eğitimleri
Genel Muhasebe
Excel
İngilizce
Bilgisayar Eğitimi
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Meb.Bilgisayar İşletmenlik
Word -Outlook
Excel
Power Point
Ms Project
Detaylı Bilgi Tıklayınız