Ozakademi Tüm Eğitimlerimizi görmek için Tıklayınız

Öğrenci Yorumları

Öğrenci Yorumları

Öğrenci Yorumları


En kaliteli yorum özgür bir şekilde çekilmiş ÖZEL Ev ortamında öğrenci yorumudur.


Öğrenci; Selda hanım  ;Aldığı Eğitimler ;  Modelistlik  +  Gerber V14 +dijit + Bilgisayarlı Stilistlik = Moda Tasarım eğitimleri      

Öğrenci Yorumları   Aldığı Eğitimler ; Modelistlik + Gerber V14 +dijit eğitimleri

Öğrenci Yorumları  Aldığı Eğitimler ; Moda Tasarım Kursu + Bilgisayarlı Stilistlik

Öğrenci Yorumları Aldığı Eğitimler ; Modelistlik + Gerber V14 +dijit eğitimleri

Öğrenci Yorumları Aldığı Eğitimler ; Solidworks Özel Ders +Mastercam + Autocad +( Makina Mühendisi)

Öğrenci Yorumları Aldığı Eğitimler ; Autodesk Autocad +Sap 2000 + Sta 4cad + Xsteel Ders ( inşaat Mühendisi)

Öğrenci; Yuyi hanım  ;Aldığı Eğitimler ;  Modelistlik  +  Gerber V14 +dijit + Bilgisayarlı Stilistlik = Moda Tasarım eğitimleri      

Yuyi Dil; English

Yuyi Dil; Tayland

Ahmad NURİ Mezuniyeti Lise (MODA TASARIM KURSU / MODELİSTLİK + GERBER V14 + BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK +STİLİSTLİK)

Sevda AKÇAY

Yük.Mimar , Akçay İnşaat

Tekirdağ Özel olarak eğitim aldım. Kendi aile şirketim var maalesef zamanım olmadığı için özel olarak ders aldım.Dışarıya Projelerimi Çizdirdiğim zaman yüksek mevlalarda ücret ödemek zorunda kalıyordum. Artık 3ds max + Vray olmak üzere eğitimi aldım artık projelerimi kendim yapıyorum.Saolsun Hocam her türlü yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.


Gaye GÖKCAN

Bankacı (Garanti )

İleri seviye Grup olarak Excel , Power Point sunum eğitimi aldık. Finans ve Formilasyon olmak üzere ve makrolar ile ilgili bir çok konuda eğitim aldık. Kesinlikle her muhasebeci ve finans işi ile uğraşan kişiler almalı çok işe yarıyor , Özellikle hocalarımız ve yönetim olmak üzere çok güler yüzlü her zaman derslerimiz denetlenmekte genel olarak pratik uygulama hersey derste bulunmakta okulda almış oldugum bilgisayar eğitimi hiç birsey olduğunu hatta 3 yıldan beri bankacıyım bu kadar faydalı olacağını düşünememiştim.Sunumlarımda ve Genel olarak eğitimimde faydası gecen herkeze teşekkür ederim.


Özlem SARIKAYA

Giyim Öğretmeni

Okulda almış olduğum eğitim sonrasında tekrar sertifika ve geliştirmek için geldim hem Modelistlik ,Stilistlik olmak üzere Moda Paket Eğitimi aldım yaklaşık 7-8 ay süresinde eğitim alırken saolsun o sırada özakademi yönlendirmesi sayesinde bir yerle görüştüm.Güzel bir firmada Modelhane sorumlusu ve tasarımcı kimliği ile işe başladım almış olduğum eğitim sayesinde hiç zorluk çekmedim.Eğitim Piyasa bilgisi ile olduğu için çok kolaydı. Hem eğitim hemde işe giderek bana referans olan hocalarıma ,destek olan herkeze teşekkür ederim.


Murat DURAN

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim aldım Sıfırdan başlamama rağmen programları en iyi şekilde oğrendim.Özellikle hocamızın Serbest Mali Müşavir (SMM) olması bize çok güven verdi bu kadar ucuz bir kursa gitmek istemiyordum ama gittiğimde sunmuş oldukları imkanlar garantiler ve hocamızla konuştuktan sonra kayıt oldum. Şuanda almış olduğum eğitimden çok memnunum. Muhasebeci olarak bir araba satış firmasında çalışıyorum.


Serpil DAĞDELEN

İşletme Öğr.Son Sınıf.

Grafik Web Tasarım eğitimi aldım. Kursta aldıığım eğitimler ile birlikte bir ajansta iş buldum eş zamanlı olarak hem kursta sıfırdan öğrendiğim bilgi ve beceri ile para kazanmaktayım. Kendimin şuanda 4 adet sitesi var. Birçok grafik işi yaptım kendime güvenim geldi. Saolsun hocalarımın sayesinde seo uzmanlık seviyesindeyim. Geleceğimi garanti aldığıma kesinlikle inanıyorum.


Levent KARMAN

Phoshop Corel eğitim aldım 2 aylık eğitim sonrasında çizimcilere laf anlatmaktan kurtuldum.Artık kendi işimi kendim yapıyorum.Lazer Makinam var çok rahat kullanabiliyorum.Tavsiye eden arkadasım ve hocalarımın yardımları sayesinde bu noktaya gelmemi sağlayan herkeze Özakademi Teşekkür ediyorum.


Melek ÖZTAŞ
Stilistlik ve Bilgisayarlı stilistlik eğitimleri aldım.Yaklaşık 2 eğitimi birden 6-7 ay gibi bir süre içerisinde bitirdim.Şuanda Modelistlik kursunada başladım çok memnunun kısa sürede ileri seviyelerde eğitimlerimi alarak iş hayatına erken başlamımızı sağlayan hocalarımıza teşekkür ederim.


Ahmet Salih TEKİN
Başka kurumdan 3ds max eğitimi almıştım.Programı az bilmeme rağmen yaklaşık 30 saat ozel ders aldım.Şuanda önde gelen inşaat firmalarından birinde çalışıyorum.Saolsun hocam tüm ayrıntısı ile önceden almış olduğum 120 saatlik egitimi hiç olduğunu gösterdi.Dersin ne kadar sade ve en önemli yerlerini göstererek programı nerdeyse tüm ekleri ile bana gösterdi ve bunu 30 saatte yapması beni şok etmesine rağmen şuanda kendisine hocama çok teşekkür ediyorum. Hayatımda bu yapmış olduğu iyilikleri unutmayacağım.Özakademi hocaları her türlü destekleri veriyor.Bir telefon kadar yakınımızda yardımcı oluyorlar.Yakında ileri seviye animasyon eğitimlerinide alacağım ben doğru yeri buldum bir daha Çok fazla paralar vererek kaliteyi başka yerde aramayacağım uygun ve hesaplı bir eğitim tercih ettim.Mesleğimde ilk aydan % 1000 kazandım.Teşekkürler Hocam...

Tuncay AYDIN
Model Kalıpçı
Özakademi teknik eğitim kursunda almış olduğum Modelistlik ve Gerber eğitimi 10 Aylık Kurs süresince göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı herkeze teşekkür ederim.

Tülay GÖKSU
Tekstil model kalıpçı , Lise mezunu
Özakademi teknik eğitim merkezinde Elde modelistlik ve Bilgisayar Modelistlik kurs aldığım için gerçekten mutluyum bana katkıları çok oldu.Kendimi bu işte yeterli görüyorum.Bunun için hocamıza gerçekten teşekkür ediyorum.Gerçekten görevini fazlasıyla yapıyor.

Turgay ARMAĞAN
Orman End.Mühendisliği
Üniversiyeden mezun oldum asker sonrasında 1 yıl işszi gezdim sonrasında iş başvurularının sonucunda benden bazı istenen programlar dolayısında arkadaslarıma sordum bana özakademi tavsiye ettiler bende kursa başladım yogun bir eğitim sonrasında iş buldum artık maskoda mobilyacılar sitesinde lazzoni firmasında çalışıyorum.Çok çok teşekkür ediyorum hocalarıma...

Didem YURDAGUR
Marmara Univ.Çocuk gelişimi
Mesleğimde çok sıkıldım ve mesleğimin bu olmadıgına karar verdim sonra meslek arayışına giirdim Farklı arayışlar sonrasında özakademi kursu ile görüştüm telefonda çok yardımcı oldular devamınde ziyarete gittim benim hangi kursu seçecegimi ve devamının ne gibi bir ünvan alacağımı eğitim danışmanları ve hocalar tarafında iyice konuştuktan sonra görselleştirme uzmanı olmaya karar verdim.Eğitimlerimi teknik resim ,Autocad, 3ds max ve after effects kursunu aldım.ilk başta Dolap imalat ve satış yapan bir firmada iç mimar ve proje uzmanı olarak görev aldım iş yerini saolsun ki özakademi kursu ayarladı çokta memnun oldum Garanti etmemelerine rağmen yardımcı oldular çok çok teşekkür ederim.Extra olarak dışarıya freelance çizim ve animasyon olarak belgesel çeken bir ajansa animasyonlarda yapıyorum.Kazanç sağladığım her gün özakademi teşekkür ediyorum.Eğitim bitmesine ragmen sorularımı kurumdaki hocalar yardımcı oluyorlar ne kadar sıkıcı olsamda eğitim almayada devam edicem..

Banu TUNCER
Kültür Üniv.Mimarlık Öğrencisi
Mimarlık Üzerine Meslek resmi ve Teknik Resim eğitimleri yanında Autocad Eğitimi aldım Hocalarımızın vermiş olduğu eğitim sonunda okuldaki derslerimi geçtim.Mimari olarak almış olduğum resim dersinde bina yapımındaki detayları bile hocamız gösterdi. Mesleğimi daha çok sevmeye başladım.İleride Photoshop ve 3ds max kursunuda aynı hocamızdan alacağım.Direkt bizi gerçek meslekğimize hazılıyorlar, Çok memnunum bana yardımlarından dolayı Özakademi ailesine çok teşşekkür ederim.

Sezgin ÖZTÜRK
İnşaat Mühendisi
Sta4cad ve Sap2000 eğitimi aldım çok kısa sürede süren eğitimimiz en iyi şekilde öğrendim Şuanda İnşaat firmasında çalışıyorum Projelerde çok fazla kullanıyorum Hocamızda tecrübeli inş.Mühendisiydi bize bütün analiz sonuçları ve yorumlama değerlerine kadar detaylı bir şekilde anllattı.Herkeze tavsiye ederim.Teşekkürler Özakademi.....

Elif SÖNMEZLER
Tekstil Öğretmenli Mezunu Marmara Üniv.
Stilistlik Eğitimi sonrasında Moda Tasarım eğitimlerini aldım.Diğer kurslarda olduğu gibi 1yıldan kısa sürede eğitim verilmez diyordum ama şuanda yaklaşık 6-8 ay gibi bir eğitim aldım şuanda çok memnunum Okuldaki görmüş olduğum eğitimin yanında benim için iş hayatında beni hazırlayan özakademi teşekkür ederim şuanda iyi bir firmada çalışıyorum.Hocalarıma çok çok teşşekkür ederim.

Sevda ERGÜN
Bahçelievler Belediyesi Nufus Müdürlüğü
Bilgisayar İşletmenlik Eğitimi arkadaşlarımızla birlikte topluca aldık.Kullanmama rağmen eğitim sırasında çok daha yenilikler öğrendim Almış olduğum M.E.B. onaylı Sertifika sayesinde çalışmış olduğum kurumda kullandım.Özakademi kursunda bulunan diğer eğitimlerede katılacağım.

Yüks.Mimar Serkan YÜKSEL
Tekirdağ İmar Müdürlüğü
Özakademi kurumundan Belediye ve imar müdürlüğünce düzenlenen kurumsal eğitimlerini aldık.Eğitimlerimiz süresi boyunca Microsoft Office ,Autocad, 3ds Max ,Photoshop gibi Programlarını eğitimleri süresince hocalarımız bize çok yardımcı oldular Çok teşekkürler Herkeze Çok rahatlıklar Özakademi kursunu tavsiye edebilirim.

Levent UYSALOPLU
Arel Üniversitesi Grafik Bölümü Öğrenci
After effect Eğitimi aldım.Eğitim Televizyon film sektöründe çok işime yaradı.Ajansa işe girmemi sağladı.Kursta Yeşil perde önünde yapmış olduğumuz çalışma ile çok mükemmel seviyede effectler ve animasyonlar yaptım.3ds max kayıt oldum Çalışmalarıma 3 boyutlu görsellikler eklemek için şimdide Hocam'a ÖZAKADEMİ ailesin çok teşekkür ederim.

Abdullah Karamanlı
Liseli
Adobe After Effects Egitimi aldım.AE ile Animasyon,film vb seyleri ögrendim.Şuanda çok memnunum.

Muhittin Gulpınar
Lise Mezunu
Özakademi kursunda çok sıcak karşılandım ve eğitimde animasyon üzerıne egitim almak istedim 3ds max ,vray ,photoshop,Adobe After Effects Egitimi aldım.Animasyon,film vb seyleri en iyi sekilde ögrendim.Şuanda çok memnunum.Profesyonel bir sekilde kullanabiliyorum program.Suanda bir ajansta çalışıyorum çok ama çok teşekkür ederim hocalarıma ve özakademi tavsiye ediyorum.Eğitim aldıktan sonra bile hocalarımız destek saglıyorlar.

Emre KASAP
İlkokul Mezun
Autocad Kursu aldım.Cnc roter makinası kullanabilmek için sıfırdan autocad öğrendim Çok kısa sürede öğrenip iş hayatında kullanmaya başladım.Şuanda çok memnunum.

Yeliz MERCAN
Kültür Üniversitesi Mimar Mezun 2010
Autocad ve 3ds Max Kursunu Özel Eğitim olarak aldım Şuanda Maskoda çalışıyorum.İç mekan ve mimari olarak almış olduğum 2 aylık özel eğitim Hocamızın çok iyi oluşu sayesinde Her türlü proeje Görselleştirme yapabiliyorum.Özakademi desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Sinem Yağmur ÖNDER
Necipfazıl Kısakürek Lisesi Mezunu
Grafik Tasarım ve Web tasarım Eğitimlerini aldım Şuanda Grafik Matba üzerine büyük bir firmada grafik bölümünde çalışmaktayım,ÖZAKADEMİ yönlendirmiş oluğu iş yerinde sanki tecrübeli bir grafik tasarımcısı olarak eksiksiz bir şekilde çalışmaktayım.Bana mesleğimi kazanmamda katkısı olan tüm özakademi teşekkür ederim.

Özlem YILDIZ
Autocad ve Max Eğitimi aldım. Şuanda Çelik Mobilya sektöründe çalışmaktayım 6 aylık eğitim sonrasında önceki yapmış olduğum muhasebe işini bırakarak yeni mesleğimde başarılı bir şekilde devam etmekteyim.1 yıldan beri aynı iş yerinde devam ediyorumTecrübem 1,5 yıl oldu.Özakademi bana eğitim yanında iş tecrübesi olarak en büyük fırsattı..Her hangi bir eksiğim olduğunda arkamda Kocaman Özakademi ailesi olduğunu bilerek tüm sorunlarımı çözebiliyorum.Yardımlarından dolayı Oğuzhan Bey'e ve ÖZAKADEMİ Çok çok teşekkür ederim

Mehmet BALACA
Özel bir şirkette çalışmaktayım.Özakademiden Grafik,Web Tasarım,Web Yazılım ,3ds max Eğitimlerini aldım.Teşekkürler

İlknur Kaya
Grafik Web Tasarım ,Web yazılım Autocad ve 3ds Max eğitimleri aldı.Eğitimlerimi yaklaşık 2 yıl sürdü.Yapmış olduğum iş dolayısıyla artık tüm programları kullanarak kariyerime kariyer kattıım şimdi çalıştığım şirketin yanında dışarıdan fazla iş yaparak kendime ek gelir yarattım.Bu katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Recep SOYSAL
Autocad Solidworks ,Solidcam Catia Eğitimlerini aldım Şuanda Mercedes Benz Türk Çalışıyorum.Mesleğimde gelişimtirdiği için teşekkür ederim.


Meryem Sahin Autocad Cok kaliteli bir egitim aldım .Meslegimle alakalı bilgileri ayrıntılı bir şekilde ögrendim.

Zeynep Akan
Bilgisayar isletmenligi
Güzel bilgi aldım.Kurs bittikten sonra iş konusunda yardımcı oldular.

Lidia Mitrofan
Stilistlik
Egitimden cok memnun kaldım.Cok basarlı bir kurum.Kurs bitiminde is bulmamda yardımcı oldular.

 

 

---  Tüm Eğitimlerimiz  ---

Mimarlık Eğitimler
Autocad kursu
3ds Max kursu
Mimari Teknik Resim
Mimari Photoshop
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Web Tasarım
Dreamweaver kursu
Html-html5 kursu
Css3 kursu
Php-Mysql-asp
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Moda Tasarım Kursu
Photoshop kursu
Corel Draw kursu
İllustratör kursu
Tekstil Teknik Çizim kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Bilgisayar İşletmenlik
Word -Outlook
Excel
Power Point
Ms Project
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Makina Mühendislik
Autocad kursu
Solidworks kursu
Mastercam kursu
Solidcam kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
İnşaat Mühendislik
Autocad kursu
Sap2000 kursu
Xsteell kursu
Sta4cad kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Muhasebe Eğitimleri
Genel Muhasebe
Eta
Logo
Mikro
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Karakter Animasyon
3ds Max
Maya
Photoshop
Zbrush kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Tv -Reklam Animasyon
After Effects
Adobe Premiere Eğitimi
3ds Max
Photoshop
Detaylı Bilgi Tıklayınız
İnternet Reklamcılık
Html-Css3
Adwords
Seo
Adsense
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Hazırlık Kursları
Güzel sanat Resim kursu
TYT-AYT hazırlık
Matematik -Geometri
YGS-LYS
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Yabancı Dil Kurslari
İngilizce
Arapça
Almanca
Rusça
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Sosyal Medya
Facebook
İnstagram
Google
Yandex
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Yazılım Uzmanlık
E-Ticaret
Android & İphone Mobil Yazılım
Arduino Robotik Kodlama
PHP-MYSQL-ASP
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Oyun Programcılık
Unity kursu
3ds Max
Cinema  4d
2D Çizgi film Animasyon
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Mimari Programlar
Sketcup
Revit
Archicad
Lumion
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Grafik Tasarım
Photoshop
İllustratör
Corel Draw
in desing
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Mühendislik Kursları
Catia kursu
Anasis kursu
Power Mill kursu
Matrix kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Tekstil Eğitimleri
Gemini kursu
Asisst kursu
Lectra kursu
Dikiş kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Tekstil Eğitimleri
Bilgisayarlı Stilistlik kursu
Desinatörlük Kursu
Abiye Elbise Modelistlik kursu
Nakış tasarım kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Teknik Resim Eğitimleri
Resim kursu
Mimari Teknik Resim kursu
iç Mimari Teknik Resim kursu
Makina Teknik Resim kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Kariyer Eğitimler
Mimarlık kursu
iç Mimarlık kursu
Makina Mühendislik
inşaat Mühendislik
Detaylı Bilgi Tıklayınız