Arapça Kursu Türkiyenin En iyi Eğitim Merkezi

Solidworks Eğitimine Erken Kayıt Yaptıran Herkese Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Neden ÖZAKADEMİ Kursları

  Türkiyenin En iyi ve Kapsamlı tasarım kursu :Sıfırdan ileri seviyeye Eğitim imkanı,Uzman Eğitim Kadrosu,Alanında tecrübeli Eğitmenler,Öğrencilerimizin iş hayatına hazırlama,Tüm öğrencilerimize Teorik ve Uygulamalı (makina Techizat..v.b.) sağlayarak eğitimde uygulamalı bir bilgi paylaşımı,Türkiye ve tüm öğrencilerimizin gelişimini sağlamak adına faydalı sosyal ve kültürel faliyetler ve kütüphane içerikleri,Eğitimi Öğrenene kadar 2 yıl ücretsiz Eğitim tekrarı,Öğrencilerimize Ömür boyu kampanya ve Eğitim içerikleri sağlanması..

***Türkiyenin en iyi tasarım kursuyuz..

   Eğitimde iddialıyız .Türkiye Genelinde En iyi eğitim kurumuyuz.Hocalarımız alanında uzman ve 15-20 yıldan fazla tecrübeli, lisans mezunu ve Yüksek lisans mezunu, Doçent ve Doktora Mezunu hocalardan mesleğinde uzman ve tecrübeli hocalarımız ile öğrencilerimizi gerek teorik veya pratik olarak eğitmekte ve sektörel anlamda tecrübeli bireyler yetiştirmekteyiz.

%100 Eğitim Garantisi özakademi ile Eğitiminiz Garanti altında

--- Türkiye'nin En İyi Solidworks Kursu---

Arapça Eğitim Müfredetı içiği;

•Arapça Eğitim Level 1

•Arapça Eğitim Level 2

•Arapça Eğitim Level 3

•Arapça Eğitim Level 4

Sınav çalışması

•(Daha fazla egitim içerigi hakkında bilgi için danısmanımızdan bilgi alınız.)

Erken Kayıt Yaptıran Herkeze Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Arapça Sıfırdan ileri seviyeye eğitimler verilmektedir.
Arap dünyasında herkez ile konuşabilir.Yazılanları okuyabilirsiniz.
Özakademi Teknik ve Mesleki Eğitim Kurumları Arapça eğitim yaklaşık 2,5 aylık bir eğitimdir. Eğitim sıfırdan ileri seviyeye kadar anlatılmaktadır.Arapça kursu tam zamanlı ve sabah 10 ile 13:00 öğlen 13:00-16:00 akşam 16:00-19:00 arasında hafta içi ve hafta sonu Sabah öğlen akşam ve tek cumartesi 13:00-17:00-tek pazar günü 13:00-17:00 saatler arasında ve akşam 19:00-21:30 arasında farklı gruplar bulunmaktadır.
Eğitim süresi Grup Tercihlerine göre 5-6 ay arasında sürmektedir.
Özel Ders alımlarında Eğitim süresi 1 ay, 1,5 ay , 2 ay gibi sürebilir.
Özel derslerde tek konu altında ders alabilirsiniz.(Etek kalıbı,Mayo veya gelinlik gibi )
Bu Eğitim sonrasında Catia öğrenebilirsiniz.
Eğitim ücreti 0212 652 40 00 arayarak güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.Eğitim ücretlerini Peşin ve Kredi Kartına taksitli 3-6-9-12 aylara bölerek ödeyebilirsiniz. Senetle ödeme seçeneğimizde 3-6-9 taksitle yapabilirsiniz.Engelli Öğrencilerimize burs oranları için lütfen irtibata geçiniz.
*Kurum Sertifikası *Meb Onaylı kurum sertifikası *Uluslararası geçerli Sertifika *Üstünbaşarı Sertifikası
Arapça Yetkili Eğitim Merkezi Alanında Yıllarca Eğitim Vermiş, Anlatım Gücü Yüksek, Sektör Deneyimli Eğitmenler Microsoft Standartlarında Hazırlanmış Teknoloji Laboratuvarları TC MEB. Onaylı Sertifikası Öğrenim Garantisi (Ücretsiz Eğitim Tekrarı) Proje Bazlı Eğitim Modeli İş ve Staj Yönlendirmesi Ücretsiz Kişisel Gelişim Seminerleri Rehberlik Hizmeti Bilgi Portalı Sayesinde Size Özel Bilgi Akışı Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Özakademi, kurumumuzda eğitim alan tüm katılımcıların kendilerine uygun olan iş yerlerinde staj ve çalışmaya başlaması amacıyla yönlendirme yapmaktadır. Bu noktada öğrencilerimizin kendilerini daha iyi geliştirmesi amacıyla eğitimleri devam ederken ücretsiz seminerler (CV hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri, etkili iletişim teknikleri vb) ile kişisel gelişimlerini ilerletmelerine yardım edilmektedir. Ögrencilerimiz arayarak,kariyer ve facebook sayfamız sayesinde seminerlerden, kendilerine özel iş yönlendirmelerinden,çok hızlı bir şekilde haberdar edilmektedir.

---Bu Eğitim Sonrasında alınabilecek diğer Eğitimlerimiz ---

Makina Mühendislik Plus
Autocad kursu
Solidworks kursu
Mastercam kursu
Solidcam kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Oyun Programcılık Eğitimleri
Unity 3d kursu
3ds Max
Cinema  4d
2D Çizgi film Animasyon
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Meb.Bilgisayar İşletmenlik
Word -Outlook
Excel
Power Point
Ms Project
Detaylı Bilgi Tıklayınız